KONST / Litografier / Färglitografi 14114172
nr 1411 4172
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Bildmått: 37x26, yttermått inklusive ram: 57x45 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:27:08
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson